فروش دستگاه فیزیوتراپی
خانه / استیمولاتور / خرید دستگاه فیزیوتراپی خانگی برجیس

خرید دستگاه فیزیوتراپی خانگی برجیس

خرید دستگاه فیزیوتراپی خانگی برجیس یکی از بهترین گزینه های خرید برای توانبخشی در منزل می باشد. از آنجایی که برای بازتوانی عضلات آسیب دیده و یا اعصاب مختل شده نیاز به الکتروتراپی داریم، بنابراین خرید دستگاه جهت استفاده در منزل بسیار کاربردی است.

دستگاه هاي مورد استفاده در الكتروتراپي با هدف كاهش درد ، كاهش اسپاسم ، كاهش چسبندگي ، بازآموزي و تقويت عضلات بيماران، دسته بندی های مختلفی را شامل می شوند.

دستگاه ها می توانند شامل جریانهای تنس، فارادیک و دیگر جریانها باشند.

در جریان تنس با استفاده از جريان الكتريكي از طريق پوست باعث تحريك عصب ناحيه درمان می شويم و جرياني با فركانس 50 تا 150 هرتز كه شدت آن بين 12 الي 30 ميلي آمپر مي باشد كه با اشكال مختلف و به صورت ضربه اي و نرمال طراحي شده است. این جریان از طريق بسته شدن دريچه درد و ترشح آندروفين باعث تشكيل درد مي شود.

موارد كاربرد استفاده از جریان تنس:

چند نمونه از موارد استفاده از جریان TENS

كاهش‌ دردهاي عصبي

كاهــش اسپاسم های عضلانی

كاهش دردهاي متعاقب اعمال جراحي

كاهش ‌دردهاي ‌متعاقب‌ صدمات ‌و ضايعات ‌ورزشي

كاهش دردهاي مزمن و مداوم مثل كمر درد ، پا درد، سردرد و …

بنابراین تهیه دستگاه فیزیوتراپی برجیس می تواند با توجه به داشتن جریانهای اشاره شده در بالا، کمک شایانی به بهبود دردهای عصبی و عضلانی بنماید.

کاربرد برنامه های دستگاه فیزیوتراپی برجیس :

برنامه فارادیک : حالت لرزاننده دارد و برای عضله سازی و چریی سوزی کاربرد دارد. از این جریان به راحتی می توان برای لاغری در منزل استفاده نمود.
برنامه FES : برای عضله سازی قسمت های کوچکتر ، بازسازی و ترمیم ترک های پوستی کاربرد دارد. خانم های باردار بعد از زایمان می توانند از این برنامه بهره بگیرند.

همچنین این برنامه برای آسیب های حرکتی ناشی از سکته مغزی نیز بسیار مفید هست.

برنامه تنس : حالت جریان سوزنی دارد و برای عصب سازی کاربرد دارد. بعد از آسیب های عصبی در ورزش، تصادفات، مشکلات و بیماریهای مختلف، برای بازسازی و تحریک عصب های آسیب دیده بسیار مناسب می باشد. برای موارد کاهش درد نیز از همین برنامه استفاده می شود.

انواع دستگاه فیزیوتراپی برجیس

این دستگاه در 2 مدل 400 هرتز و مدل ST90 تولید می گردد که تفاوت فرکانس ها به این معناست : فرکانس 90 هرتز در هر ثانیه 90 بار ,فرکانس 400 هرتز در هر ثانیه 400 بار پالس الکتریکی فارادیک و تنس را به عضله و یا عصب بیمار منتقل میکند که هر چقدر تعداد پالس های الکتریکی در ثانیه بیشتر باشد روند درمانی بیمار سریعتر و دوره درمان بیمار کوتاهتر میگردد و برای درمان بیماری های حاد موثرتر است. از این رو در هنگام خرید دستگاه کاملا از تجربه مشاوران ما بهره مند شوید تا بتوانید بهترین نتیجه را در درمان بیماری خود بگیرید.

مطلب پیشنهادی

خرید دستگاه لیزر فیزیوتراپی

یکی از شاخه های بسیار مهم و کاربردی در علم فیزیوتراپی، لیزر درمانی است که …

Call Now Buttonتماس بگیرید