فروش دستگاه فیزیوتراپی
خانه / دستگاه فیزیوتراپی بیمارستانی / لیست قیمت دستگاه فیزیوتراپی بیمارستانی

لیست قیمت دستگاه فیزیوتراپی بیمارستانی

قیمت دستگاه فیزیوتراپی بیمارستانی به نوع و کارکرد دستگاه بستگی دارد. تقاضا برای خرید دستگاه فیزیوتراپی بیشتر از سوی مراکز درمانی و توانبخشی انجام می شود. برای اطلاع از آخرین لیست قیمت دستگاه ها با ما در تماس باشید.
فیزیوتراپی شاخه ایی از علم پزشکی است که با مشکلات استخوانی و مفاصلی سروکار دارد.
این رشته جزء زیر گروه رشته تجربی است و فرد از بعد از دریافت مدرک خود، فیزیوتراپیست می شود.

قیمت دستگاه فیزیوتراپی بیمارستانی

انواع دستگاه فیزیوتراپی بیمارستانی

در ادامه به چند مورد از انواع دستگاه فیزوتراپی اشاره می کنیم:

  • دستگاه های مبتنی بر فراصوت: فراصوت یکی از ابزار¬های مورد نیاز برای درمان آسیب های بافت های استخوانی نرم می باشد. این دستگاه بیشتر در زمینه آسیب های ماهیچه- رباط- زرد¬پی و کپسول مفصلی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه به شل شدن انقباضات ماهیچه ایی کمک می کند.
  •  دستگاه دیاترمی با امواج کوتاه: در این مدل دستگاه از امواج الکترومغناطیسی استفاده می شود. این امواج بر روی بافت استخوانی و ماهیچه ها اثر التیامی دارد. به کمک این دستگاه می توان جریان خون در بدن را بهبود بخشید و و سوخت و ساز سلولی را پایدار کرد. این دستگاه امواج کوتاه را به صورت ضربه ایی به بافت وارد می کند تا سلول های استخوانی بیش از حد گرم نشود.
  •  دستگاه مبتنی بر امواج مادون قرمز: این دستگاه ناحیه تحت درمان را گرم می کند و موجب خون رسانی به آن ناحیه می شود و موجب کاهش درد در آن قسمت می گردد.
  •  دستگاه مبتنی بر جریان فارادیک: از این دستگاه زمانی استفاده می شود که رشته های عصبی بدن سالم هستند اما عضله توانایی انقباض ندارد. زمان تحریک در این دستگاه بسیار کوتاه می باشد. از این دستگاه برای افرادی که دچار سکته مغزی شده اند، استفاده می شود.

قیمت دستگاه فیزیوتراپی بیمارستانی

معرفی دستگاه فیزیوتراپ خانگی

این دستگاه نوعی وسیله مورد نیاز فیزیوتراپی است که امروزه طرفدران زیادی پیدا کرده است.
بهترین روش برای درمان مشکلات اسکلتی و مفاصلی، فیزیوتراپی است. دستگاه فیزیوتراپی خانگی برای دردهای مزمن و خفیف استفاده می شود. این دستگاه به وسیله امواج الکتریکی بر روی رشته های عصبی اثر می گذارد و موجب تحریک آن ها می شود.
الکتروهای این دستگاه بر روی پوست نصب می شوند واز این راه امواج را به بدن منتقل می کنند.

قیمت دستگاه فیزیوتراپی بیمارستانی

آخرین قیمت دستگاه فیزیوتراپی بیمارستانی

قیمت دستگاه فیزیوتراپی بیمارستانی به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای اطلاع از آخرین قیمت دستگاه فیزیوتراپی به سایت فروش ما مراجعه کنید تا با انواع دستگاه های فیزیوتراپی آشنا شوید و از نحوه استفاده آن ها مطلع شوید.

Call Now Buttonتماس بگیرید