فروش دستگاه فیزیوتراپی
خانه / چراغ آی آر فیزیوتراپی / مرکز خرید چراغ آی آر فیزیوتراپی

مرکز خرید چراغ آی آر فیزیوتراپی

چراغ آی آر فیزیوتراپی بهترین نوع گرمادهی قوی به عضلات گرفته شده و خشک شده می باشد. هدف از استفاده از این چراغ در فیزیوتراپی کاهش درد، کاهش گرفتگی عضلات و پرورش و تقویت عضلات است.

یکی از علومی که امروزه با سرعت بالایی در حال پیشرفت است، علم فیزیوتراپی است که با الکترودرمانی، حرکت درمانی، مکانوتراپی، آب درمانی و هیدروتراپی به بیماران خود کمک می کند تا توان از دست رفته ی خود را به دست آورند.

شما با خرید چراغ آی آر فیزیوتراپی می توانید با امکانات بهتر و گسترده تر در این راه حرکت نمایید.

چراغ آی آر فیزیوتراپی

خرید چراغ آی آر فیزیوتراپی، یک انتخاب منحصر به فرد

یکی از شاخه های بسیار مهم فیزیوتراپی، الکتروتراپی است که در کنار بهره گرفتن از دستگاه های متفاوت و ارائه ی خدمات به بیماران، از چراغ مادون قرمز یا چراغ آی آر نیز استفاده می شود. اشعه ای که این چراغ می تواند از خود تولید نماید با طول موج های بسیار قوی و گسترده، بدن فرد بیمار را گرم می نماید و در نهایت موجب می شود که خون در رگ های فرد با سرعت بیشتری به حرکت در آید و موجب شود که سلول های جسم از نظر مواد غذایی و اکسیژن بهتر تغذیه شوند، مواد زائدی که در خون وجود دارد از بین برود و درد در بدن فرد بیمار به کمترین حد خود برسد.
امتیازاتی که پس از خرید چراغ آی آر فیزیوتراپی نصیب شما می شود:

  • کاهش دهنده ی موثر درد
  • از بین بردن گرفتگی عضلات
  • تقویت نمودن عظلات
  • درمان زخم ها با افزایش سرعت خون رسانی

چراغ آی آر فیزیوتراپی

کاربردهای درمانی چراغ آی آر فیزیوتراپی

این چراغ شگفت انگیز با حرارت بسیار ملایمی که از خود ساطع می کند موجب می شود که درد در نواحی مختلف بدن تا حدود زیادی تسکین پیدا کند و همچنین با سرعت دادن به جریان خون در رگ ها موجب می شود که مواد زائدی که باعث به وجود آمدن درد در قسمت های مختلف بدن می شود از بین بروند و درد کاهش پیدا کند و همچنین کمک می کند که خون به بخش هایی که دارای زخم است یا از عفونت رنج می برد، برسد و آن زخم ها با سرعت بیشتری ترمیم و بازسازی شوند و همچنین با افزایش تعداد گلبول های سفید به درمان عفونت های موجود در بدن فرد بیمار نیز کمک شایانی می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید